Tepelné čerpadlá


Tepelné čerpadlá predstavujú moderný spôsob vykurovania rodinných domov, či komerčných priestorov. Fungujú na princípe získavania energie z vonkajšieho prostredia a jej následné využitie na vykurovanie, alebo ohrev teplej úžitkovej vody. Existujú viaceré typy tepelných čerpadiel poznáme čerpadlá vzduch/voda, zem/voda a voda/voda. Tepelné čerpadlo predstavuje nízkoteplotný zdroj a preto je vhodný predovšetkým pre podlahové kúrenie. Svoje uplatnenie tepelné čerpadlá nájdu v novostavbách, ale aj v starších rekonštruovaných domoch.

Tepelné čerpadlo reguluje teplotu prenášaného tepla. K tepelnému čerpadlu patria tri základné komponenty: vonkajšia jednotka (výparník), vnútorná jednotka(y) (kondenzátor) a chladivo. Chladivo prenáša teplo ako cirkuluje medzi vonkajšou a vnútornými jednotkami.  


Stačí nás kontaktovať a my poskytneme

Bezplatná obhliadka a konzultácia
Projekt a cenová ponuka
Konzultácia a vysvetlenie technických detailov
Objednávka, dodanie a inštalácia
Odladenie a nastavenie systému
Záručný a pozáručný servis

Náš dodávateľ:

 Tepelné čerpadlá Vaillant sú jednou z najúspornejších a najefektívnejších možností, ako zaistiť zásobovanie teplom nielen v rodinných domoch, ale i v obytných domoch pre viac rodín s využitím primárnej energie zo zeme, vzduchu alebo vody. Vďaka vysokej kvalite spracovania, použitiu tej najspoľahlivejšej technológie a technického know-how dosahujú tepelné čerpadlá Vaillant maximálne úspory nákladov na vykurovanie a dlhú životnosť. Tepelné čerpadlá Vaillant sú vyrábané výhradne v nemeckom výrobnom závode v Remscheide. Značka Vaillant je tu pre Vás viac ako 145 rokov. Od samého začiatku sa zaoberá vývojom a výrobou tepelnej techniky. Svoje výrobky vyváža do viac ako 80 krajín celého sveta. Kľúčom úspechu značky Vaillant je vysoký dôraz na kvalitu výroby a štandard v starostlivosti o zákazníka. Od svojho založenia si firma vydobyla pozíciu popredného dodávateľa výrobkov tepelnej techniky v SR a vybudovala kvalitnú servisnú sieť s pokrytím po celej SR.

Základné prednosti tepelných čerpadiel Vaillant aroTHERM: 

 • plynulá modulácia výkonu, elektronicky riadený expanzný ventil
 • Certifikácia EHPA
 • možnosť aktívneho chladenia
 • výstupná teplota vykurovacej vody až 55°C
 • optimalizácia výkonu na základe vonkajšej teploty 
 • kompaktná konštrukcia pre jednoduchú montáž, externé umiestnenie 
 • riadené otáčky ventilátora 
 • možnosť kombinácie s rôznymi zásobníkmi teplej vody 
 • jednoduché ovládanie s funkciou merania získaného tepla 
 • elektronicky riadené obehové čerpadlo, trieda účinnosti A 
 • 10 rokov záruka na kompresor pri zakúpení predĺženej záruky 


Máte záujem? Kontaktujte nás

Galéria

Copyright © 2018 - 2020 CSS Home s.r.o. Všetky práva vyhradené podľa autorského zákona č. 185/2015 Z.z.

Zásady ochrany osobných údajov  a obchodné podmienky