Kamerové systémy CCTV


Kamerové systémy patria medzi základne a najdôležitejšie piliere bezpečnostných systémoch. Tie zabezpečujú ochranu dôležitých hodnôt v rôznych záujmových oblastiach. Aj do tejto sféry zasahujú moderné technológie a veľkou mierou sa podieľajú na zvýšení efektívnosti celého bezpečnostného sýtemu. IP monitoring prináša výhody internetu, už známe a dlho využívané v každodenných ľudských činnostiach. Potreba získavania aktuálnych a presných informácii sa prejavuje aj pri riadení bezpečnostného systému a výrazne ho uľahčuje. Náklady spojené so zavedením sieťových technológii sa preto rýchlo vrátia a ich výhodnosť sa naplno prejaví v blízkej budúcnosti.Stačí nás kontaktovať a my poskytneme

Bezplatná obhliadka a konzultácia
Projekt a cenová ponuka
Konzultácia a vysvetlenie technických detailov
Objednávka, dodanie a inštalácia
Odladenie a nastavenie systému
Záručný a pozáručný servis

Náš dodávateľ:

Poskytujeme riešenia na kľúč v oblasti certifikovaných kamerových systémov. Našou jasnou voľbou je systém lídra na trhu, značky HIKVISION.

Značka HIKVISION je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov kamerových systému na svete. Medzi produkty značky HIKVISION patria hybridné DVR, NVR, samostatné DVR, IP kamery, analógové kamery Speed Dome kamery. Tieto výrobky sú určené do všetkých oblastí bezpečnostného monitorovania. Vyznačujú sa predovšetkým kvalitou na vysokej úrovni. Prepojenie jednotlivých segmentu značky HIKVISION zaručuje profesionálne riešenie v oblasti kamerových systémov.  Zameriava sa na technológie Turbo HD-TVI a IP.

Užívateľovi poskytujú online prehľad o dianí v týchto priestoroch cez smartón alebo PC a to aj mimo miesta inštalácie kamerového systemu cez Internet. Správnym nakonfigurovaním analytických funkcií profesionálneho kamerového systemu inštalačnou firmou si užívateľ vie veľmi rýchlo v záznamoch vyhľadať iba tie zabery, kde došlo k pohybovej detekcii, prípadne z týchto detekcií cez filter vytiahnuť iba zábery pohybujúceho sa vozidla alebo osoby.

 "V prípade vášho záujmu o dodanie a montáž systému zbierajúceho dáta o iných osobách by sme vám chceli dať do pozornosti možnú povinnosť vyplývajúcu z nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 skrátene GDPR. Táto služba nie je zahrnutá v cenovej ponuke nakoľko sa jedná o komplexnú legislatívnu záležitosť, ale vieme vám zabezpečiť spoluprácu na vypracovanie predmetnej legislatívnej požiadavky po vašom zvážení."


Máte záujem? Kontaktujte nás

Galéria

Copyright © 2018 - 2020 CSS Home s.r.o. Všetky práva vyhradené podľa autorského zákona č. 185/2015 Z.z.

Zásady ochrany osobných údajov  a obchodné podmienky