Zabezpečovacie systémy EZS

(Elektronický zabezpečovací systém)

Prvky inteligentného zabezpečenia ochránia váš domov, kanceláriu alebo chatu pred vlámaním a zvyšujú úroveň zabezpečenia aj používateľský komfort. Alarmy Vás upozornia na pohyb vnútri alebo mimo stráženého objektu. Dokážu Vás v reálnom čase informovať o každom pohybe alebo neštandardnej situácii zaslaním notifikácie do aplikácie vášho smartfónu, prípadne zaslaním SMS správy alebo zavolaním. Ovládať ich môžete pohodlne smartfónom alebo diaľkovým ovládačom. Vďaka širokej škále príslušenstva ich možno kedykoľvek doplniť o ďalšie snímače, senzory a ďalšie príslušenstvo.Stačí nás kontaktovať a my poskytneme

Bezplatná obhliadka a konzultácia
Projekt a cenová ponuka
Konzultácia a vysvetlenie technických detailov
Objednávka, dodanie a inštalácia
Odladenie a nastavenie systému
Záručný a pozáručný servis

Naši dodávatelia zabezpečovacích systémov:


Elektronický zabezpečovací systém, alebo jednoducho alarm, slúži na informovanie majiteľa a/alebo strážnej služby pri narušení objektu, alebo inej udalosti ako únik plynu, zaplavenie a podobne. Alarm sa zvyčajne skladá z ústredne, klávesnice, komunikátora, sirény a rôznych detektorov, z ktorých najrozšírenejší je detektor pohybu. Alarm odporúčame kombinovať s kamerovým systémom. Zabezpečovací systém úzko súvisi aj s prístupovými systémom, niekedy je možné jeden zabezpečovací systém použiť na oba účely.

 V ponuke máme systémy, ktoré majú k dispozícii mobilnú aplikáciu priamo od výrobcu pre andorid aj iOS. Každý štandarndý alarm možno na diaľku zakódovať a odkódovať pomocou SMS správy, alebo telefonického hovoru na SIM kartu umiestnenú v alarme. Pre prezeranie v mobilnej appke je potrebné mať SIM kartu s povolenými dátovými prenosmi.

 Pri narušení objektu obdrží majiteľ SMS správu o poplachu s uvedením narušenej zóny, poprípade telefonický hovor na prednastavené čísla. Systémy s mobilnou appkou a pripojením do internetu môžu hlásiť poplach formou push notifikácie.

"V prípade vášho záujmu o dodanie a montáž systému zbierajúceho dáta o iných osobách by sme vám chceli dať do pozornosti možnú povinnosť vyplývajúcu z nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 skrátene
GDPR. Táto služba nie je zahrnutá v cenovej ponuke nakoľko sa jedná o komplexnú legislatívnu záležitosť, ale vieme vám zabezpečiť spoluprácu na vypracovanie predmetnej legislatívnej požiadavky po vašom zvážení."


Máte záujem? Kontaktujte nás

Copyright © 2018 - 2020 CSS Home s.r.o. Všetky práva vyhradené podľa autorského zákona č. 185/2015 Z.z.

Zásady ochrany osobných údajov  a obchodné podmienky